BetX – nowy bukmacher w Polsce

W maju 2020 roku swój serwis, po długich miesiącach od otrzymania oficjalnej licencji na świadczenie swoich usług drogą internetową, otworzył BetX – nowy polski bukmacher. Co oferuje on nowym graczom? Czy jego oferta stanowi konkurencję dla starych wyjadaczy polskiej sceny bukmacherskiej? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas przeglądem jego głównej i promocyjnej oferty!

Przegląd oferty zakładów bukmachera BetX

Nie sposób zaprzeczyć temu, że BetX daje obecnie dostęp do zaledwie 15 dyscyplin sportowych, skupiając się na tych najbardziej popularnych. Choć oferta na same dyscypliny nie jest szeroka, rozgrywek w ich ramach jest naprawdę sporo. O atrakcyjności jego oferty świadczą też bardzo wysokie kursy, w wielu momentach znacznie przewyższające te oferowane przez konkurencję. Jeżeli chodzi o dyscypliny sportowe, do tych najbardziej przez niego faworyzowanych należą:

 • piłka nożna, w obrębie której obstawiać możemy spotkania na poziomie reprezentacyjnym, polską Ekstraklasę i II ligę, ale też wiele lig zagranicznych, w tym te najmocniejsze (hiszpańską, niemiecką, angielską, włoską), ale i te nieco słabsze (fińską, duńską czy turecką);
 • siatkówka z wieloma spotkaniami z lig zagranicznych (oraz oczywiście z tej polskiej) oraz Memoriałami i innego rodzaju wydarzeniami specjalnymi;
 • koszykówka z dostępem do najbardziej znanych i rozpoznawalnych lig świata, w tym tej najważniejszej – amerykańskiego NBA.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Naturalnie rzecz biorąc na tym oferta główna bukmachera się nie zamyka, gdyż ten daje dostęp również do takich dyscyplin, jak żużelbaseballMMAhokej na lodzie czy tenis stołowy, a nawet do e-sportów.

Ważnym elementem oferty buka są też wirtualne wyścigi, rozgrywane 24 godziny na dobę, bazujące na zaawansowanym algorytmie komputerowym. Przypominają one znane z oferty innych buków sporty alternatywne – z tym, że skupiają się wokół wyścigów psów i koni.

Oferta promocyjna BetX – bonus powitalny za darmo

Podstawowym elementem oferty promocyjnej firmy BetX, podobnie, jak w przypadku większości innych legalnych bukmacherów, jest jej bonus powitalny – bardzo mocny, przynajmniej pod względem oferowanej przez niego kwoty. Jest w stanie zapewnić aż 5000 złotych od pierwszej wpłaty (przy dokładnie takiej wpłacie osiąga się maksimum – jest bowiem podwojeniem depozytu) – oczywiście na specjalnych warunkach. Środki bonusowe wypłacane są co 10% dokonywanego obrotu w wartości 10% od pierwszego depozytu. W sumie więc pojawiają się na koncie w 10 ratach. Konieczne jest spełnienie następujących warunków:

 • 10-1200 zł – 6-krotny obrót depozytu na kuponach z 3 zdarzeniami o minimalnym kursie 1,25 każde, o minimalnym kursie całkowitym 1,95, z limitem 1000 złotych obrotu na dzień.
 • 1201-5000 zł – 8-krotny obrót depozytu na kuponach z 3 zdarzeniami o minimalnym kursie 1,3 każde, o minimalnym kursie całkowitym 4,00, z limitem 2000 złotych obrotu na dzień.
bukmacher bez depozytu
Darmowe obstawianie w STS bez depozytu

Poza bonusem powitalnym, bardzo atrakcyjnym jak na polskie realia, firma daje dostęp do dwóch dodatkowych:

 • Bonusowy kupon 30 złotych – ten jest przyznawany każdemu klientowi automatycznie i można go wykorzystać na jeden kupon z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie 3,0. Aby to zrobić, wystarczy stworzyć ten kupon, a przy płaceniu za niego wybrać opcję darmowego kuponu. Ewentualna wygrana trafi bezpośrednio na nasze saldo główne, bez zobowiązań.
 • Bezpieczny zakład do 200 złotych – pierwszy zakład będzie tym bezpiecznym, a firma zwróci nam jego wartość (do 200 złotych – kwotę definiuje pierwszy depozyt), jeśli ten okaże się przegrany. Zakładu musimy dokonać na kuponie o kursie minimalnym 1,8, w przeciągu 7 dni od dokonania rejestracji.

Metody płatności w zakładach BetX

BetX, dla komfortu typerów rejestrujących się u niego, zapewnia dostęp do wielu opcji doładowywania konta. Do tych podstawowych należą płatności:

 • kartą płatniczą – VISA / MasterCard,
 • systemami szybkich płatności – Przelewy24 / dotpay,
 • kartami przedpłaconymi paysafecard,
 • BLIKiem.

BetX opinie zawodowych typerów

Wielu graczy, którzy dopiero dowiedzieli się o nowym bukmacherze zadają sobie pytanie, jakie opinie ma BetX? Czy jest to bukmacher, w którym warto lokować własne pieniądz?e Przyjrzyjmy się jakie Betx posiada opinie na forach bukmacherskich.

„Początek BetX to była porażka, mało co działało, nie można było wykonać przelewu, weryfikacji konta itd. Teraz jest trochę lepiej.”

„Gdyby nie promocje to BetX byłby jednym z gorszych bukmacherów w Polsce, a tak to lokuje się gdzieś po środku, dużo jeszcze do poprawy.”

„Obstawianie w BetX robimy na własną odpowiedzialność. Nie jest to bukmacher, który porywa, daleko do wysokich kursów, do świetnej oferty, a aplikacja to słabizna. To zwykła firma, w której zwodowi typerzy nie będą grali.”

Czy warto korzystać z usług Polskiego bukmachera BetX?

W pierwszych miesiącach po uruchomieniu serwisu BetX można śmiało powiedzieć, że buk dba o swoich odbiorców i oferuje im przyzwoite stawki oraz świetne bonusy promocyjne. Choć daje dostęp do zaledwie jednej formy kontaktu ze sobą (przez e-mail), sam w sobie jest na pewno zaufany, w pełni legalny – warto jest więc mieć u niego konto i sięgać po nie w przypadku wybranych spotkań.

W wielu rozgrywkach naprawdę zaskakuje stawką, potrafiąc rywalizować nawet ze swoją najstarszą i najbardziej doświadczoną konkurencją, a zatem STS oraz Fortuną. Warto mieć go na uwadze i śledzić jego rozwój!

0 / 5. Ocen: 0

spot_img