Co można obstawiać w hokeju na lodzie? Zakłady bukmacherskie

Na stronie internetowej tak naprawdę każdej szanującej się firmy bukmacherskiej masz do wyboru wiele dyscyplin. Aktualnie do Europy zbliża się okres zimowy. Z tego względu coraz większym zainteresowaniem zaczynają się cieszyć sporty związane z tym czasem. M.in. w tym gronie jest hokej na lodzie. Co możesz obstawiać w nowoczesnych firmach bukmacherskich? Mamy dobre wiadomości. W końcu oferta jest bardzo atrakcyjna i każdy typer coś dla siebie znajdzie.

obstawianie hokeja na lodzie
Co można obstawiać w hokeju na lodzie? Zakłady bukmacherskie

Wiele lig do obstawiania w hokeju

Bardzo fajne jest to, że najlepsze firmy bukmacherskie nie zapominają o sportach, które są przeważnie popularne tylko w pewnych momentach sezonu. Możesz zatem swobodnie obstawiać m.in. hokej na lodzie. Do dyspozycji Klientów zainteresowanych tym sportem jest m.in. nasza rodzima liga PHL. Znane powiedzenie mówi, że „koszula bliższa ciału”. Oczywiście, trudno jest oczekiwać spektakularnego poziomu w tych rozgrywkach. Niemniej jednak spotkania PHL cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem.

Dodatkowo w ofercie profesjonalnych firm bukmacherskich znajdują się także rozgrywki międzynarodowe. W tym gronie jest zaś np. najlepsza liga na całym świecie, czyli NHL. Jeśli jesteś kibicem tego właśnie sportu, to doskonale się orientujesz, że to w tych rozgrywkach rywalizują znakomite drużyny i zawodnicy, którzy mogą pochwalić się wybitnymi umiejętnościami na tej płaszczyźnie. Na szczęście to nie wszystko.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Co jeszcze możesz obstawiać z hokeja na lodzie w podmiotach bukmacherskich jak STS czy Etoto? Są to spotkania z takich krajów, jak Rosja, Finlandia, Szwecja, Norwegia itp. Do wyboru dla graczy są nie tylko rozgrywki klubowe (ligowe oraz pucharowe). Co zrozumiałe, sporym zainteresowaniem cieszą się także mecze reprezentacji narodowych. A szczególnie na najbardziej prestiżowych turniejach. Mowa o Igrzyskach Olimpijskich, czy Mistrzostwach Świata.

Zakłady krótkoterminowe na hokej

Jakie konkretnie zakłady są zaś do obstawiania hokeja? Możesz grać np. typy na poszczególne spotkania. Na każde takie wydarzenie jest zaś przygotowanych wiele zakładów. Nie tylko tych podstawowych. Możesz np. postarać się przewidzieć, która drużyna wygra konkretne spotkanie. Przypomnijmy, że mecz hokeja na lodzie składa się z trzech tercji. Każda trwa natomiast po 20 minut. W hokeju na lodzie może być remis po podstawowym czasie gry. Wówczas jest zarządzana dogrywka. Jeśli i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, to strzelane są rzuty karne. Bardzo często obstawiane przez graczy są także handicapy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W ofercie firm bukmacherskich nie brakuje zaś wielu opcji. Jeśli zatem uważasz, że np. gospodarze pokonają swoich rywali minimum dwoma, trzema bramkami itd. to warto to postawić. W końcu kurs będzie zdecydowanie wyższy w porównaniu do opcji typu 1×2. Jakie zakłady możesz jeszcze obstawiać w podmiotach bukmacherskich? Są to także overy lub undery. W hokeju na lodzie pada o wiele więcej bramek niż np. w piłce nożnej. Dlatego podstawowa linia jest ustawiona na poziomie 5,5. Możesz jednak swobodnie typować także inne opcje, bo nowoczesne firmy bukmacherskie są bardzo uniwersalne. Nie ma przeszkód, by obstawić to, jak dużo goli zdobędzie konkretna drużyna.

A może chcesz typować na bramki danego zawodnika? Z racji tego, że ogólnie goli pada dość sporo, są większe szanse na zarobienie (na tym zakładzie) po bardzo dobrym kursie. Należy zauważyć, że możesz obstawiać nie tylko zakłady pod kątem całego spotkania. Nie ma problemu, aby typować to, co wydarzy się w poszczególnych tercjach potyczki hokeja na lodzie.

polski bukmacher bez podatku
Bukmacher betfan nowa oferta darmowych bonusów

Zakłady długoterminowe na hokej

Jeśli chcesz wybrać coś innego, to ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się dla Ciebie zakłady długoterminowe. One także są zaś oferowane przez Polskie firmy bukmacherskie jak STS czy Betfan, które nie skupiają się tylko na najbardziej popularnych dyscyplinach. Możesz swobodnie obstawiać sporty, które mają na co dzień mniej fanów. Warto zauważyć, że zakłady długoterminowe są do typowania nie tylko np. przed pierwszymi meczami sezonu. Swobodnie możesz je grać także w czasie trwania sezonu. Generalnie jest zaś taka zasada, która mówi, by starać się jak najbardziej ograniczać ryzyko w czasie typowania. W takim razie nie ma sensu obstawiać np. jeszcze przed rozpoczęciem danego sezonu. Wszak jest jeszcze zbyt wiele niewiadomych. Lepiej odczekać minimum kilka kolejek. Na podstawie uzyskanych do tej pory wyników będzie można bowiem łatwiej oszacować to, na co stać konkretne kluby.

Jakie są rodzaje zakładów długoterminowych? Sporym zainteresowaniem cieszą się typy dotyczące tego, która ekipa okaże się w finalnym rozrachunku np. najlepsza w NHL. Możesz także obstawiać zakłady TOP 3. Tutaj chodzi o to, by wskazać ekipy, które według Ciebie na koniec sezonu zajmą pierwsze, drugie lub trzecie miejsce. Nie brakuje chętnych na obstawianie par H2H. Tego typu zakłady nie są skomplikowane. Po prostu trzeba postarać się przewidzieć, która drużyna zajmie na koniec konkretnych rozgrywek wyższe miejsce. Typowanie zakładów długoterminowych ma swoje plusy oraz minusy. Na pewno trzeba liczyć się m.in. z tym, że gotówka będzie zamrożona nawet na kilka miesięcy.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img