Co to jest High League? Czy można to obstawiać u bukmachera?

Zastanawiasz się, co to jest High League i dlaczego pełno go w mediach? Jest to kolejna federacja freak fightów w MMA. Kto będzie bohaterem premierowej gali? Kto ją założył? Kiedy odbędzie się premierowe wydarzenie? Poznaj najważniejsze fakty na temat tej organizacji.

high league obstawianie
Co to jest High League? Czy można to obstawiać u bukmachera?

Kto będzie walczył na High League?

High League to federacja, która powstała całkiem niedawno. Nie da się ukryć, że spore znaczenie w tym aspekcie miała firma Fame MMA. Sukces tej organizacji spowodował, że obecnie powstaje coraz więcej tego typu podmiotów. Wszak walki osób znanych z internetu (ale nie tylko) cieszą się sporym zainteresowaniem. Raczej nie zapowiada się, by w najbliższej przyszłości ta sprawa miała ulec zmianie. Federacja High League ma być zaś największą konkurencją dla Fame MMA. Już po zakontraktowaniu bohaterów pierwszej odsłony wydarzenia można przypuszczać, że istotnie tak będzie. W walce wieczoru zmierzą się Lexy Chaplin i Natalia „Natsu” Karczmarczyk. Pierwsza z pań była w Teamie X 1. Z kolei Natalia Karczmarczyk jest liderką… Teamu X 2. Obie kobiety mają grono wiernych fanów. Dużo wskazuje na to, że sympatycy wykupią zatem duże ilości PPV na to właśnie starcie.

W drugiej walce będziemy świadkami pojedynku Anieli „Lil Masti” Bogusz i Ewy Brodnickiej. Pierwsza zawodniczka słynie z kontrowersji. Nie tak dawno Aniela Bogusz pokłóciła się z włodarzami… Fame MMA. Poszło zaś o ewentualne wynagrodzenia za kolejną walkę, które według m.in. Wojciecha Goli było nie do zaakceptowania przez włodarzy. Kto jest rywalką? Ewa Brodnicka to była mistrzyni Świata w boksie zawodowym. Niedawno została skazana za uderzenie Ewy Piątkowskiej i musiała ją za to przeprosić. Na pewno zatem to kolejna osoba, która jest dość kontrowersyjna. Kogo jeszcze zobaczymy na sierpniowej gali High League? W innym z pojedynków Adrian „Medusa” Salamon zmierzy się z Maciejem Ratajem (brał udział np. w „Ex na plaży”).

Wiele osób pewnie kojarzy, że panowie w przeszłości rywalizowali w Fame MMA (ale nie między sobą). Wówczas o wiele lepsze wrażenie sprawił Adrian Salamon, który jest wyraźnym faworytem starcia… Warto także wspomnieć o powrocie Piotra Witczaka, czyli legendarnego w środowisku freak fightów „Łazarskiego Gladiatora”. Do tej pory „Bonus BGC” przegrał wszystkie cztery pojedynki (a zawsze zapowiadał, że zmiecie rywali z oktagonu). Czy tym razem Piotr Witczak znowu minie się z prawdą? Wydaje się, że to może być historyczna wygrana zawodnika kojarzonego z uniwersum „Pal Hajs TV”. Wszak rywal („Japczan”) to absolutny debiutant.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na uwagę zasługuje także starcie trzech zawodników, którzy… będą walczyć przeciwko sobie (wygra tylko jeden z nich). Do rywalizacji w tym pojedynku (niecodziennym) staną Łukasz „Yoczook” Walaszek, Łukasz „Lukas TV” Wdowiak oraz Sebastian „Bunio” Szabunio. Inną atrakcją sierpniowej gali będzie pojedynek osób niskorosłych. Naprzeciwko Jakuba „Carlito Olewińskiego stanie Maciej „Big Jack” Jarema. Łącznie widzowie i kibice zgromadzeni w hali (bo wydarzenie ma odbyć się już z udziałem publiczności) zobaczą osiem pojedynków.

Kiedy obyła się pierwsza gala High league?

Pierwsza gala High League odbyła się 28 sierpnia 2021 roku. Do startu premierowej odsłony High League trwały gorączkowe przygotowania, było też kilka kontrowersji dające jeszcze większe zainteresowanie wydarzeniem. Warto zaznaczyć, że gala miała miejsce w Ergo Arenie. Zainteresowanie było podobno (co nie może w sumie szczególnie zaskakiwać) spore. Wszak wiele osób zdaje sobie sprawę, że to szansa, by zobaczyć na żywo jednego ze swoich ulubionych twórców internetowych. Kto stoi za tą federacją? Oficjalnie jest to raper Malik Montana.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Pewną ciekawostką jest to, że ta osoba kilka razy brała udział w wydarzeniach Fame MMA. Wszak Malik Montana grał na tych eventach swoje koncerty. Nieoficjalnie mówi się jednak, że Malik Montana to tylko osoba, która przede wszystkim jest frontmanem. A za zaplecze finansowe odpowiadają inwestorzy z zagranicy. Mocno związani ze sportami walki. Na pewno zauważalne jest to, że organizacja pierwszego wydarzenia mało nie kosztuje. Czy włodarzom ta inwestycja się zwróci? Wydaje się, że jest to bardzo prawdopodobne. Obecnie jest bowiem moda na walki freak fighterów. Dużo osób (szczególnie są to młodzi ludzie) wykupuje PPV, by zobaczyć swoich idoli w akcji. A teraz można jeszcze udać się do Ergo Areny.

Dużo wskazuje zatem na to, że każda kolejna gala High League będzie sporym sukcesem, przynajmniej tak wskazują bukmacherzy w Polsce. Włodarze poszli w ślady Fame MMA i zakontraktowali osoby, które mają dużo fanów w mediach społecznościowych. To powinno przełożyć się na zakupione bilety, jak i PPV. Co za tym idzie, Malik Montana i jego wspólnicy raczej nie będą narzekać na to, że inwestycja się nie powiodła.

Dla graczy istotne jest również, gdzie obstawiać High League. Odpowiedź jest prosta, jedynym bukmacherem, który oferuje zakłady na High League jest www.eFortuna.pl. Dlaczego? Ponieważ Fortuna ma wyłączność na oferowanie zakładów ze wszystkich gal High League.

Ile kosztują bilety i PPV na High league?

Już teraz można kupić bilety na sierpniowe wydarzenie, które odbędzie się w Ergo Arenie. Najtańsze wejściówki to koszt 50 PLN. Nie jest to zatem szczególnie wygórowana cena. Zwłaszcza dla osób, które są fanami na przykład Natalii Karczmarczyk, czy „Łazarskiego Gladiatora”. Jest też inna opcja. Możesz bowiem zdecydować się na PPV. Dostęp do wydarzenia online można uzyskać już za 24,99 PLN.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img