E-TOTO to dobry bukmacher online? Warto tam obstawiać?

Bukmacher E-TOTO – z rozmaitych względów – jest coraz częściej wybieraną firmą bukmacherską w Polsce. Jakie są cechy charakterystyczne tego podmiotu? Czy jest to całkowicie legalna firma, u której można bezpiecznie obstawiać mecze? Co można tam typować przez internet? Kto odpowiada za promocję tego bukmachera?

etoto dobry bukmacher online
Czy warto obstawiać u bukmachera Etoto?

E-TOTO – czy to legalny bukmacher w Polsce?

Okazuje się, że E-TOTO to firma całkowicie legalna. Na stronie internetowej tego bukmachera doszukaliśmy się informacji, że ten podmiot działa – całkowicie zgodnie z polskimi przepisami – już od 2011 roku. Oczywiście, na bazie zezwolenia, które zostało udzielone przez Ministerstwo Finansów. Warto zauważyć, że E-TOTO prężnie działa nie tylko w coraz większej ilości punktów stacjonarnych. Ta firma bukmahcerska umożliwia obstawianie zakładów rozmaitego typu, które dotyczą świata sportu, polityki, rozrywki itp. również poprzez internet. E-TOTO ma swoją siedzibę w stolicy naszego kraju. Dokładny adres to Warszawa, ul. Żurawia 8. Numer zezwolenia to zaś: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ten dokument został wydany przez Ministerstwo Finansów, dokładnie w 2014 roku. Obowiązuje on na okres 6 lat. Łatwo zatem wywnioskować, że niedługo bukmacher E-TOTO będzie musiał po raz kolejny składać dokumenty. Wszystko jednak wskazuje na to, iż spokojnie otrzyma zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych – na terenie naszego kraju.

Duży wybór do typowania w E-TOTO

W E-TOTO gracze mają bardzo dużo opcji do wyboru. Bez żadnego problemu można zdecydować się na wszystkie tak naprawdę najpopularniejsze dyscypliny. Można bowiem obstawiać np. rozgrywki piłki nożnej. Nie tylko biorąc pod uwagę spotkania klubowe, ale także reprezentacyjne. Poza tym w E-TOTO można również zdecydować się m.in. na takie dyscypliny, jak choćby tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie, żużel, baseball, boks, bandy, dart, futbol amerykański, futsal itp. Łatwo zauważyć, że dyscypliny są bardzo zróżnicowane pod kątem popularności w naszym kraju.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Można również bez żadnego problemu obstawiać coraz popularniejszy e-sport, podobnie jak w Betfan jest to dobry wybór dla graczy. Tak samo, jak wydarzenia nie do końca związane ze światem sportu. Chodzi nam tutaj choćby o politykę. Już teraz można m.in. postarać się przewidzieć, kto zostanie następnym prezydentem Rzeczpospolitej Polski. Co ciekawe, zakłady z polityki podobnie jak w BetX dotyczą nie tylko naszego kraju, ale również Stanów Zjednoczonych.

E-TOTO – kto promuje markę?

Marka E-TOTO rośnie w siłę. Jest to obecnie profesjonalny bukmacher online z dobrymi opiniami zawodowych typerów. Szczególnie biorąc pod uwagę ostatnie lata. Osoby odpowiedzialne za marketing zaprosiły bowiem do współpracy bardzo znanych i lubianych dziennikarzy sportowych. W tym gronie są m.in. twórcy kanału sportowego. To zaś Mateusz Borek oraz Tomasz Smokowski. E-TOTO organizuje różnego rodzaju quizy sportowe. Cieszą się one bardzo dużą popularnością na serwisie youtube.

Cała zabawa polega zaś na tym, że rywalizują ze sobą dwie dwuosobowe drużyny. Na początku były one złożone jedynie ze znanych osobistości ze świata sportu. Potem coraz częściej zostali zapraszani też zwykli kibice. E-TOTO współpracuje również z Mateuszem Borkiem pod innym kątem. Ten dziennikarz prowadzi bowiem magazyn bokserski pod logo tej marki. Takie działania promocyjne najpewniej spowodują, że ta firma hazardowa będzie rok po roku kalendarzowym coraz popularniejsza.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img