Gdzie obstawiać po wysokich kursach bukmacherskich?

Decydując się na obstawianie zakładów sportowych, musimy mieć świadomość co do tego, że istnieje kilka rzeczy, które będziemy musieli pojąć, a z którymi w świecie zakładów wzajemnych będziemy mieli do czynienia praktycznie każdego dnia. Jedną z tych rzeczy są tak zwane kursy bukmacherskie. Są one czymś, co z samej swojej nazwy kojarzy praktycznie każdy. Nie wszyscy jednak wiedzą, skąd tak właściwie się one biorą i jak je czytać, porównywać, a przy okazji oceniać ich opłacalność. W tym artykule dowiesz się też, gdzie obstawiać po wysokich kursach i jaki bukmacher jest najlepszy.

gdzie obstawiać wysokie kursy bukmacherskie
Gdzie obstawiać po wysokich kursach bukmacherskich?

Czym są kursy bukmacherskie?

Najprościej rzecz ujmując, kursy bukmacherskie są współczynnikami odpowiedzialnymi za obliczanie potencjalnych wygranych z zakładu. Opatrywana jest nimi każda opcja bukmacherska, na którą możemy się zdecydować. Kursy są odpowiednikiem przewidywań bukmacherów co do tego, jak potoczy się dane spotkanie. Bukmacherzy online (i nie tylko) starają się ustalić je na takim poziomie, by zachęcić swoich klientów do jak największego ryzyka, ale i nie stracić w przypadku stawiania przez nich na faworytów.

Kurs bukmacherski jest jednym ze składników obliczania potencjalnych wygranych z zakładu. Na kuponie pojedynczym wzór wygląda tak: kurs bukmacherski * (stawka-podatek od gier i zakładów) = nasza wygrana. Łatwo więc dojść do tego, że kurs bukmacherski ma olbrzymi wpływ na to, ile wygramy. Różnica nawet w dziesiętnej czy setnej jego wartości może gwałtownie zwiększyć naszą wygraną – zwłaszcza jeśli typujemy na większych stawkach.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl

Każdy bukmacher ręcznie przydziela kursy bukmacherskie wszystkim rynkom, które posiada w swojej ofercie, bez różnicy czy to piłka nożna, czy gry karciane. Kursy te są dynamiczne, co oznacza, że mogą zmieniać się nawet co kilka sekund – zależnie od ustaleń bukmachera, sytuacji w drużynach biorących udział w konkretnym spotkaniu lub nowości dotyczących poszczególnych zawodników. Jeśli na przykład Robert Lewandowski będzie mógł nie wystąpić w meczu Polski z San Marino, kurs na to, że strzeli bramkę będzie większy. Po oficjalnym ogłoszeniu składu kurs ten gwałtownie się zmniejszy (jeśli napastnik ten się w nim znajdzie).

Kursy bukmacherskie aktualnie są jedną z tych rzeczy, na przestrzeni których bukmacherzy online rywalizują najbardziej zaciekle.

superbet promocje za darmo
Darmowe promocje i bonusy w Superbet z kodem: BETONLINE

Jak wykorzystać kursy bukmacherskie na swoją korzyść?

Wiedząc już, jak działają kursy bukmacherskie, mamy możliwość wejścia na rynek zakładów wzajemnych w sposób bardziej świadomy i na pewno optymalnie wykorzystujący wszystkie możliwości, jakie on przed nami stwarza. Jak zatem wykorzystać kursy bukmacherskie, by tylko na tym skorzystać?

Przede wszystkim wybierzmy odpowiedniego bukmachera. Dzięki wiedzy na temat tego, czym są i jak działają kursy bukmacherskie będziemy mogli zdecydować się na tego, który pozwoli nam zmaksymalizować nasze wygrane i stworzy dla nas najlepsze warunki do obstawiania.

Wiedza w kwestii kursów bukmacherskich pozwoli nam też poprawić nasze własne typy bukmacherskie. Kursy te mogą stać się jednym z wielu elementów naszej własnej analizy bukmacherskiej. Sami bukmacherzy online uważnie je opracowują, dbając o to, by po prostu na nich nie stracić. Niewykorzystanie tego byłoby z naszej strony co najmniej dziwne.

Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie, regularne ich sprawdzanie (zwłaszcza na długo przed rozpoczęciem się meczu) może doprowadzić do wyłapywania tak zwanych “valuebetów”. Doskonale wiemy, że kursy ustala człowiek – a ten też może się pomylić. Pamiętajmy, że kupon zawarty na określonym kursie rozwiąże się właśnie po tym kursie – nawet jeśli ten się zmieni po jego zawarciu. Dlatego też możemy bez skrupułów wykorzystywać pomyłki na swoją korzyść. Często takie pomyłki trafiają się przy okazji gal MMA, jak High League czy Fame MMA.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Kursy bukmacherskie to zatem absolutna podstawa, której znajomość jest w stanie pomóc nam na wielu różnych polach. Jeżeli więc będziemy je wykorzystywali świadomie, nie tylko nasze potencjalne wygrane będą większe, ale i będą przekształcane w rzeczywiste wygrane znacznie częściej.

Jak wybrać bukmachera z najlepszymi kursami bukmacherskimi?

Podchodząc do wyboru bukmachera oczywistym jest, że zwraca się uwagę na kursy bukmacherskie. To one, bardziej niż cokolwiek innego, świadczą o jego atrakcyjności. W końcu dzięki wyższym kursom jesteśmy w stanie wygrywać więcej, stawiając dokładnie tyle samo. Z tym jednak, że ludzie wciąż nie mają pojęcia, jak wybierać bukmacherów pod ich kątem. Poniżej przedstawiamy najbardziej pożądany przebieg tego właśnie procesu.

bukmacher bez depozytu
Darmowe obstawianie w STS online bez ryzyka
  1. Wybieramy dyscyplinę, na której chcemy się skupić. Nie ma możliwości porównywać kursów bukmacherskich operatorów pod kątem każdej możliwej dyscypliny. Jedni bowiem specjalizują się w piłce nożnej, inni zaś większą wagę przypisują e-sportowi. Jeśli będziemy wiedzieć, co w przyszłości będziemy obstawiać, łatwiej będzie nam porównywać.
  2. Selekcjonujemy kilka meczów z przeszłości. Najlepiej byłoby, jakby były to mecze z rozgrywek, które nas interesują (na przykład z konkretnej ligi piłkarskiej). Ważne jest to, żeby były to mecze historyczne – wtedy będziemy wiedzieć, jak przedstawiały się kursy finalnie. Wybierzmy kilka takich spotkań i zadbajmy o to, by pochodziły z różnych terminów.
  3. Porównujemy oferty bukmacherów na te spotkania. Zestawiając dane z przeszłości i biorąc pod uwagę różne spotkania, które odbywały się w różnych terminach, możemy podejść do tego wszystkiego bardziej obiektywnie i wybrać tego bukmachera, który rzeczywiście jest pod tym kątem najlepszy.

Poniżej tabela z legalnymi firmami, które mają nie tylko wysokie kursy, ale również atrakcyjne bonusy na start z kodem promocyjnym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Oczywiście pamiętajmy, że kursy bukmacherskie są czymś szalenie zmiennym i trudnym do porównywania. Jeśli więc zawsze chcemy sięgać po te jak najlepsze i po prostu nie tracić na zakładach, powinniśmy założyć własne konto u co najmniej kilku różnych bukmacherów. Dzięki temu przy obstawianiu każdego kolejnego spotkania będziemy mieli wybór. Istotne w tym wszystkim jest to, by konta posiadać u bukmacherów popularnych, którzy są tymi godnymi zaufania i którzy na pewno będą w stanie sprostać naszym oczekiwaniom w przyszłości. Polskie prawo nie zabrania rejestracji w wielu serwisach bukmacherskich. Najlepsi obstawiający mają ich nawet kilkanaście. Nie zapominajmy jednak, by zakładać je z głową, wykorzystując przy tym potencjał promocyjny nowego typującego (bonusy powitalne, kody promocyjne i wiele innych).

5 / 5. Ocen: 5

spot_img