Jak obstawiać u bukmachera tenis stołowy?

Tenis stołowy ma w naszym kraju wielu zwolenników. Oczywiście, jest mniej popularny niż jego „ziemna” odmiana. Nie brakuje jednak osób, które nie tylko oglądają, ale także typują rozgrywki w ramach tej dyscypliny. Masz tak samo? Chcesz jednak zwiększyć swoją skuteczność? Zależy Ci na większych wygranych? Co zrobić, żeby tak się istotnie stało?

jak obstawiać tenis stołowy
Jak u bukmacherów obstawiać zakłady na tenis stołowy?

Obecna forma zawodnika

Na pewno trzeba zweryfikować obecną formę zawodnika. Tak samo jest biorąc pod uwagę rywala. W jaki sposób można to zrobić? Zawodnicy tenisa stołowego grają w różnych rozgrywkach. Są to mecze ligowe, pucharowe oraz reprezentacyjne. Przede wszystkim należy zweryfikować to, jak konkretny gracz radził sobie w ostatnich kilku tygodniach. Tak, żeby mieć po prostu odpowiednio dużo informacji na temat jego aktualnej dyspozycji. Masz zamiar wytypować mecz konkretnego gracza w rozgrywkach ligowych? Pamiętaj, aby przede wszystkim skupić się zatem na ostatnich rezultatach w tych zawodach. Są bowiem gracze, którzy zdecydowanie lepiej spisują się w lidze niż w meczach pucharowych itp.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Od czego to zależy? Oczywiście, m.in. od poziomu. Spotkania w lidze, pucharach, czy reprezentacji to często zupełnie inna bajka. Są też jednak zawodnicy, którzy bardziej potrafią motywować się na ważniejsze rozgrywki. Dlatego jeśli chcemy obstawiać tenis stołowy to należy zatem sprawdzić formę Twojego tenisisty, oraz rywala, pod tymi konkretnym kątami.

Mecze bezpośrednie

Warto również zweryfikować to, jak poszczególni zawodnicy radzili sobie w ostatnich meczach bezpośrednich. Nie da się ukryć, że w przypadku tenisa stołowego styl ma naprawdę bardzo duże znaczenie. Załóżmy, że zawodnik gospodarzy gra bardzo ofensywnie. Największe problemy ma zazwyczaj z konkurentami, którzy potrafią znakomicie się bronić. Niektórzy mają bowiem zbyt mało cierpliwości, aby kończyć kolejne akcje celnymi uderzeniami i tym samym punktami. Warto zatem sprawdzić styl gry konkretnego zawodnika. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zweryfikować, jak to wygląda w praktyce oglądając rozmaite filmiki. W przypadku popularnych zawodnikowi nie powinno być z tym żadnego problemu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Musisz również sprawdzić, jaki styl gry preferuje rywal Twojego gracza. Trzeba sobie potem odpowiedzieć na kilka pytań. Czy ten styl będzie odpowiadał Twojemu zawodnikowi? Jak to było w przypadku ostatnich meczów bezpośrednich? Twój zawodnik jest obecnie faworytem? W kilku ostatnich potyczkach przeważnie jednak przegrywał? W takim razie być może lepiej będzie po prostu odpuścić. Albo ewentualnie zagrać za mniejsze pieniądze niż myślałeś o tym na samym początku.

Co jeszcze trzeba wziąć pod uwagę?

Analiza każdego pojedynku, w ramach tej dyscypliny, musi być dokładna. Należy sprawdzić bardzo dużo czynników, które mogą mieć wpływ na końcowy rezultat potyczki. Co jest jeszcze ważne? Poza aktualną formą zawodników oraz meczami bezpośrednimi h2h, warto również szukać informacji o ewentualnych urazach albo kontuzjach. Nie da się ukryć, że rywalizacja z nawet drobnym problemem zdrowotnym nie jest łatwa. Trzeba zatem śledzić polskie serwisy internetowe, zagraniczne, rozmaite fora itp. poświęcone tej dyscyplinie. Tak, aby znaleźć po prostu jak najwięcej informacji związanych z konkretnym pojedynkiem.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img