Korzystanie z programów lojalnościowych u polskich bukmacherów

Polscy bukmacherzy stale starają się przyciągnąć do siebie nowych obstawiających – to coś oczywistego i jak najbardziej zrozumiałego. Żyjemy jednak w czasach, w których zmiana bukmachera, u którego już się zarejestrowało to kwestia zaledwie kilku minut. Jest to łatwe, szybkie, bezproblemowe i legalne. Rodzimi operatorzy muszą więc podejmować się działań nie tylko przyciągających do nich nowych klientów, ale też pozostawiających tych stałych właśnie przy nich. Jednym ze środków do tego są programy lojalnościowe. Na czym one polegają i jak z nich skorzystać? Kilka słów na ten temat powiemy w dzisiejszym poradniku.

Na czym polegają programy lojalnościowe u polskich bukmacherów?

Choć programy lojalnościowe są projektowane w różny sposób, większość z nich obraca się wokół jednego schematu. Przedstawiamy go poniżej.

  • Klient zakłada konto w serwisie bukmacherskim – zazwyczaj automatycznie bierze udział w programie lojalnościowym. Zdarza się jednak i tak, że musi samodzielnie zadeklarować chęć udziału w nim poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk na podstronie programu.
  • Następuje etap zbierania punktów, w którym bukmacher promuje nimi każdy zakład lub każdą dokonaną wpłatę. Firmy bukmacherskie jak popularna Fortuna na przykład za każde 2 złote wydane na dowolny zakład przydziela 1 punkt. Już za samą rejestrację przyznaję sporą ich pulę.
  • Po uzbieraniu określonej ilości punktów, można je wydać – najlepsi bukmacherzy jak STS czy E-Toto przygotowali dla swoich odbiorców całe mnóstwo nagród. Tymi podstawowymi są oczywiście freebety (darmowe środki na zakłady), ale też bonusy od kolejnej wpłaty (uzależnione od jej wartości), możliwość czasowej gry bez podatku czy lepsze kursy na wybrane przez siebie wydarzenia sportowe.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Z uwagi na charakter całej usługi, programy lojalnościowe są dostępne stale i bez przerwy. Punkty można zatem zbierać dokładnie tyle, ile tylko się chce – w większości przypadków nie wygasają. To, ile ich się zarobi zależy od samego typującego i tego, jak często i za ile obstawia spotkania sportowe.

Warto wiedzieć, że najlepsi bukmacherzy pokroju STS czy Betfan działają również stacjonarnie. Tam oferują swoim klientom tak zwane karty stałego klienta. Działają one analogicznie do programów lojalnościowych dostępnych przez Internet. Z tym jednak, że zazwyczaj w żaden sposób z nimi nie korelują.

Jak korzystać z programu lojalnościowego?

Korzystanie z programu lojalnościowego nie jest trudne i sprowadza się do rejestracji w serwisie internetowym konkretnego bukmachera, a następnie do wzięcia udziału w programie. Ten drugi krok przez wielu bukmacherów jest pomijany – zapisują one użytkownika do programu automatycznie po rejestracji. Obstawiający często nie wiedzą, że zdobywają jakiekolwiek punkty – warto jednak pochylić się nad tym, gdyż każdy buk oferuje coraz lepsze nagrody i stara się, by nie opuścić jego serwisu internetowego na  rzecz innego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Korzystanie z programu lojalnościowego nie zawsze jest jednak takie łatwe. Zdarzają się bowiem bukmacherzy (jak chociażby eWinner), którzy nie udostępniają ich wszystkim swoim klientom. Wolą za to dawać do nich dostęp wyłącznie tym wybranym przez siebie. Programy lojalnościowe tego typu opierają się zatem na systemie zaproszeń – buk sam decyduje, kto zostanie do nich zaproszony. Nadaje to im poczucia ekskluzywności. Dodatkowo jest ono wzmagane przez korzyści płynące z udziału. Tego typu programy potrafią zaoferować indywidualne i ekspresowe wsparcie ze strony pracownika firmy, ale i szyte na miarę użytkownika oferty kursowe.

Dodatkowo bukmacherzy online są w stanie załatwić mu wejściówki na najważniejsze wydarzenia sportowe. Zaproszenia do tego typu programów VIP nie są rozdawane na lewo i prawo. Są za to zarezerwowane dla osób najbardziej lojalnych, pozostawiających w serwisie bukmacherskim konkretnego operatora najwięcej pieniędzy. Takich, którzy wykazują się ponadprzeciętną aktywnością. Niektórzy operatorzy pozwalają wysłać podanie o udział w tego typu programie – inni zaś sami zapraszają do niego wybrańców, bez możliwości aplikowania.

bukmacher bez depozytu
Darmowe obstawianie w STS bez depozytu

Czy warto zwracać uwagę na tego typu programy u bukmacherów?

Szukając bukmachera dla siebie zwraca się uwagę na wiele  różnych aspektów. Patrzy się między innymi na to, w czym najlepsi bukmacherzy konkurują ze sobą najbardziej, a zatem kursy bukmacherskie, rynki na zakłady czy pokrycie ofertowe lub bonusy powitalne. Czy programy lojalnościowe powinny być jednym z aspektów, na które warto zwracać uwagę? Odpowiedź tutaj nie może być jednoznaczna. To bowiem zależy od bardzo wielu czynników. Tym głównym i najważniejszym są indywidualne plany związane z obstawianiem.

Programy tego typu najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy pokroju STSeWinner czy Fortuny przygotowali z myślą o osobach obstawiających regularnie przez długi czas – niekoniecznie często, ale regularnie. Promują one konsekwencję w obstawianiu. Jeżeli zatem naszą przygodę ze światem bukmacherskim planujemy uczynić jednorazową, nie powinniśmy zwracać na nie uwagi. Jeżeli jednak w świecie zakładów planujemy zostać na dłużej, będą czymś zdecydowanie wartym zainteresowania.

5 / 5. Ocen: 6

spot_img