Lato u polskich bukmacherów – przegląd turniejów

Zbliża się najgorętszy okres w sporcie, a co za tym idzie i w świecie zakładów bukmacherskich. Wiosna i lato to pory roku, które w największym stopniu zachęcają do rozgrywania większych i mniejszych turniejów w wielu różnych dyscyplinach sportu. My w naszym artykule skupimy się na tych, które są zdecydowanie najciekawsze i największe. Zaprezentujemy, które z nich warto będzie obstawiać u bukmacherów i podpowiemy, którzy operatorzy już teraz dobrze zapowiadają się właśnie w ich kontekście. Jedno możemy jednak powiedzieć już na początku – w okresie wiosenno-letnim emocji nie zabraknie. Niezależnie od tego, czy zamierza się obstawiać piłkę nożną, czy siatkówkę, a nawet… żużel.

lato u polskich bukmacherów - przegląd najciekawszych turniejów
lato u polskich bukmacherów – przegląd najciekawszych turniejów

Co obstawiać wiosną i latem? – najciekawsze wydarzenia sportowe

Emocje związane z kibicowaniem i obstawianiem rozpoczęły się już na początku trwającej obecnie wiosny. Zwłaszcza w przypadku piłki nożnej, która cieszy się w naszym kraju zdecydowanie największym zainteresowaniem. Patrząc na harmonogram można śmiało powiedzieć, że również i lato będzie wypełnione wydarzeniami sportowymi elektryzującymi nie tylko kibiców konkretnych dyscyplin, ale i osoby parające się obstawianiem. Poniżej przedstawiamy listę tych wydarzeń, które naszym zdaniem należą do tych najciekawszych. Oczywiście zorganizowanych będzie dużo więcej – warto więc być na bieżąco, a przede wszystkim śledzić nasz serwis, na którym zawsze informujemy o tych interesujących.

  • Euro 2020 – jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego lata. Oficjalnie nosi nazwę Euro 2020, gdyż jest to impreza przełożona właśnie z ubiegłego roku. Piłkarskie zmagania mające wyłonić Mistrza Starego Kontynentu rozpoczną się już 11 czerwca i potrwają równo miesiąc. Choć odbędą się bez udziału publiczności, z pewnością będą bardzo interesujące. Zwłaszcza, że weźmie w nich udział Polska. Bukmacherzy w większości przygotowali już ofertę na fazę grupową, której harmonogram jest już znany. Warto więc się z nią zapoznać.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Liga Mistrzów – jeszcze tej wiosny odbędą się decydujące fazy tego sezonu Ligi Mistrzów – najbardziej prestiżowych rozgrywek europejskich w klubowej piłce nożnej. W grze pozostały już wyłącznie drużyny solidne i dysponujące świetnymi umiejętnościami. Tym bardziej obstawianie wyników kolejnych spotkań Champions League będzie ciekawsze. Pierwsze mecze ćwierćfinałowe już 6 kwietnia – finał zaś 29 maja.
  • Liga Europy – drugi jeżeli chodzi o istotność turniej europejski w klubową piłkę nożną. Podąża równolegle do Ligi mistrzów – jego finał został zaplanowany na 26 maja.
  • French Open 2021 – tenis cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością, a już 17 maja rozpocznie się bardzo istotny turniej w jego obrębie. Mowa o French Open, wchodzącym w skład rozgrywek Wielkiego Szlema. Emocje sięgną zenitu – również dlatego, że w rozgrywce weźmie udział kilkoro Polaków. Turniej potrwa aż do 3 czerwca, a bukmacherzy zapewne wystawią swoją ofertę na niego na jakiś czas przed jego rozpoczęciem.
  • Igrzyska Olimpijskie w Tokio – tegoroczne Letnie Igrzyska Olimpijskie mają rozpocząć się 23 lipca tego roku – zgodnie z zapowiedziami organizatorów, tak też się stanie. Zawodnicy 37 dyscyplin sportu staną w szranki o tytuł Mistrza Olimpijskiego. Wśród wielu z nich nie zabraknie polskich zawodników czy zespołów, dla których taki tytuł byłby wyróżnieniem. Igrzyska to zawsze okazja do zażartej walki, ale i wiele sposobności do tego, by postawić na swoich faworytów.
  • Liga Narodów – na przełomie wiosny i lata rozegrany zostanie jeden z najistotniejszych turniejów w obrębie międzynarodowej siatkówki – Liga Narodów. Zmagania stoczą zarówno siatkarki, jak i siatkarze, w nieco zmienionej formule. Przede wszystkim każda reprezentacja zawalczy tutaj z każdą, co oznacza aż piętnaście meczów w fazie wstępnej. Do finału z kolei awansują zaledwie cztery zespoły (zamiast klasycznych sześciu). Ta zmiana sprawi, że typowanie tych mistrzostw będzie jeszcze ciekawsze, a przede wszystkim da więcej szans na wysokie wygrane.
  • Żużlowe Grand Prix 2021 – mimo, że żużel uchodzi za jedną z bardziej niszowych dyscyplin, w Polsce znajduje rzesze fanów. Firmy bukmacherskie w Polsce bardzo chętnie wystawiają ciekawe oferty na żużel. Dla nich wszystkich z kolei żużlowe mistrzostwa świata stanowią największe i najistotniejsze wydarzenie roku. Rozpoczną się już 24 kwietnia tego roku i zakończą 2 października. Zmagania będzie w nich toczyć piętnastu zawodników, którzy publiczności zgromadzonej wokół tego sportu są doskonale znani. Jak zawsze będzie co obstawiać.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli ma się ochotę obstawiać każdy z tych turniejów, już teraz warto rozejrzeć się za profesjonalnym bukmacherem, który stworzy ku temu idealne warunki. Część z nich już przygotowało własną ofertę na wiele z tych wydarzeń.

Bukmacherzy, u których warto obstawiać wiosenne i letnie wydarzenia

Naturalnym jest, że tak gorący okres dla międzynarodowego sportu stara się wykorzystać absolutnie każdy polski bukmacher jak STS, eWinner czy BetX. U wszystkich działających na rynku podmiotów przyjmujących zakłady wzajemne można się więc spodziewać pełnego pokrycia turniejów, które można uznać za najciekawsze, a które ci uznają za te „z potencjałem”. Jak zatem wybrać takiego bukmachera, który będzie najlepszy?

ewinner logowanie
Kod promocyjny w eWinner na darmowy bonus

Najprościej w tym wszystkim byłoby postawić na opcję sprawdzoną i na pewno solidną. Chodzi o takiego bukmachera, który rzeczywiście zna się na rzeczy, a który zawsze proponuje mocno konkurencyjne warunki na obstawianie. Niezależnie od tego, czy rozumieć przez to wysokie kursy czy też po prostu wiele opcji typowania. Takimi bukmacherami są www.STS.pl i www.eFortuna.pl. Obaj już teraz prezentują swoją ofertę na fazę grupową Euro 2021 i od obu można oczekiwać pełnego pokrycia wszystkich wyżej przez nas wymienionych turniejów. Nie da się im odmówić solidności pod każdym kątem.

Naszym zdaniem nie warto ograniczać się do jednego lub dwóch bukmacherów. Swoje konto można mieć również u wielu innych – to na pewno nie zaszkodzi. Da nam bowiem możliwość wyboru. Każdy Polski bukmacher online inaczej podchodzi do konkretnej dyscypliny – nawet w kontekście tak istotnych w jej obrębie wydarzeń sportowych. Dlatego też zawsze powinno się poszukiwać najbardziej optymalnej opcji. Również tuż przed rozpoczęciem się danych rozgrywek.

5 / 5. Ocen: 5

spot_img