Najlepsze bonusy od Polskich bukmacherów online

Osoby, które chcą rozpocząć przygodę z bukmacherką mają w czym przebierać. Na współczesnym rynku bukmacherskim znajdziemy już kilkanaście legalnie działających firm, które kuszą nowych typerów na wiele różnych sposobów. Jednym z nich niewątpliwie są promocje – zarówno powitalne, jak i dla stałych graczy. To właśnie nad tym tematem się dzisiaj pochylimy – czas na najlepsze bonusy bukmacherskie.

Rodzaje bonusów bukmacherskich na start

Tym, co ma przyciągać uwagę osób zainteresowanych założeniem konta u bukmachera są właśnie bonusy i promocje. Firmy wiedzą, że środki, które przekażą graczom w bonusach mogą zaowocować tym, że to właśnie ich wybierzemy, jako bukmachera do stałej gry.

Warto jest jednak wiedzieć, na co zwrócić uwagę w tego typu bonusach. Przede wszystkim nie skupiajmy się tylko na kwocie, którą oferuje bukmacher. Niektórzy z nich proponują około 1000 złotych w bonusach, inni nawet do 5000. Jednak to, co nas powinno interesować, to warunki dotyczące obrotu i wymogi kursowe, które musimy spełnić. Gdy jeden bukmacher pozwoli wypłacić bonus po dwukrotnym obrocie stawki, a drugi po czterokrotnym obrocie, to oczywiście warto skorzystać z tej promocji, którą łatwiej obrócić. Dlatego czasami lepiej jest wybrać nieco niższą kwotę, ale mieć większe prawdopodobieństwo realnych pieniędzy na koncie.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus od pierwszej wpłaty

Pierwszy bonus, to – można powiedzieć – klasyka gatunku. Niemal każda firma bukmacherska na rynku proponuje bonus 100% kwoty od pierwszego depozytu. Chodzi tutaj o to, że nasza premierowa wpłata na konto bukmacherskie zostanie przelana zarówno do depozytu, jak i na konto bonusowe. Właśnie wtedy musimy dokonać odpowiedniego obrotu otrzymaną stawką, żeby została ona odblokowana i przelana na nasze konto depozytowe.

Niektóre firmy bukmacherskie w Polsce wprowadzają depozyt od jednego, a nawet od dwóch czy trzech depozytów (chociażby LV BET czy Forbet). Kwoty wtedy są jeszcze wyższe, jednak należy zwracać uwagę na to, o czym mówiliśmy – czyli obrót i wymóg kursowy.

Zakład bez ryzyka

Drugi rodzaj promocji to cashback, czyli zakład bez ryzyka. Legalni bukmacherzy chętnie taki rodzaj bonusu przyznają. Jest to jeden z ciekawszych bonusów, które zostały stworzone na rynku. Jest to swego rodzaju ubezpieczenie naszego kuponu. Oczywiście, jeśli kupon nam wejdzie, to cała kwota standardowo zostanie przelana na konto depozytowe gracza. W przypadku przegranego kuponu – cała stawka (często pomniejszona tylko o podatek), zostanie nam zwrócona na konto. I tutaj zależy od bukmachera – niektórzy zwracają je na depozyt, a inne nakazują nam je obrócić, czyli dostaniemy je w formie bonusu. Mimo wszystko, ten rodzaj promocji pozwala na dosyć bezpieczne wejście w świat bukmacherki. Dzięki zakładom bez ryzyka możemy z mniejszym stresem wejść w ten świat i nawet w przypadku porażki nie będziemy stratni.

Freebet

Tak naprawdę najlepszym bonusem bukmacherskim, który oferują legalne firmy na naszym rynku jest freebet, czyli bonus bez depozytu. Chodzi w nim zatem o to, że bukmacherzy przelewają nam bonus bez ponoszenia przez nas żadnych kosztów. Bukmacher – można powiedzieć – „na zachętę” przeleje nam kilkanaście złotych, które oczywiście możemy spieniężyć. Dzięki temu mamy możliwość zarobienia pieniędzy bez jakiegokolwiek wkładu. Z tego względu jest to najbardziej poszukiwany bonus przez graczy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niestety, bukmacherów, którzy go oferują za wielu nie znajdziemy. Może właśnie to pozwoli nam uszczuplić grono firm, wśród których wybierzemy naszego bukmachera. Z legalnych zakładów w Polsce można wymienić Betfan online, który oferuje graczom właśnie taką promocję.

Bonusy dla stałych graczy

Bukmacherzy nie mogą zapominać również o typerach, którzy zaufali danej firmie i są wobec niej lojalni. Jeśli chodzi o bonusy dla stałych graczy, to tutaj zakłady bukmacherskie mają pełne pole do popisu. Tak naprawdę mogą stworzyć bonus, jaki tylko zdołają wymyślić. Znajdziemy oczywiście kilka stałych promocji, które są popularne na rynku. Wśród nich na pewno są:

  • Happy Hours

Jeśli chodzi o klasykę gatunku wśród stałych bonusów, to bez wątpienia należy zaliczyć do nich Happy hours, każdy profesjonalny bukmacher powinien mieć to w swojej ofercie bonusowej. Są to określone godziny, w których bukmacher zwalnia swoich graczy z płacenia podatku. Nie oznacza to oczywiście tego, że podatek nie będzie ściągnięty. Po prostu opłaci go za nas firma bukmacherska.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher betfan nowa oferta darmowych bonusów
  • Bonusy AKO

Do najlepszych bonusów bukmacherskich dla stałych graczy należy zaliczyć promocje na kupony AKO. Spora liczba bukmacherów jak BetX czy STS zdecydowała się już na ich wprowadzenie. O co w nich chodzi? Jest to bonus skierowany do typerów, którzy lubią zaszaleć i postawić tak zwaną taśmę. Im więcej dodamy zdarzeń do swojego kuponu, tym większy dodatkowy procent otrzymamy do ewentualnej wygranej. Zaczyna się od około 5-6 pojedynków – wtedy możemy liczyć na +10%, a przy 10-15 będzie to około 50-60% dodatkowo.

  • Programy lojalnościowe

Ostatnim bonusem wartym uwagi będą programy lojalnościowe. Tutaj również coraz większa liczba bukmacherów się na nie decyduje. Zwykle polegają one na zbieraniu punktów za postawione zakłady. Następnie możemy je wymieniać, czy to na nagrody rzeczowe, czy bonusy, takie jak: zakłady bez ryzyka, podwyższone kursy, czy freebety. Na ten moment najlepiej to wygląda w Fortunie, a także w Totalbet.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img