Najlepsze promocje bukmacherskie w internecie

Chcesz w końcu zarabiać na zakładach? W takiej sytuacji warto wiedzieć, że dużo osób najpierw wybiera porządnego bukmachera, a potem korzysta z oferowanych przez niego promocji… Dzięki temu szybciej można zdobyć sporo gotówki. Jakie są zaś w tym momencie najlepsze promocje bukmacherskie? Na które z nich warto szczególnie zwrócić swoją uwagę?

Najlepsze promocje bukmacherskie w internecie

Promocje bukmacherskie dla nowych Klientów Betfan?

Ta firma bukmacherska gwarantuje naprawdę bardzo dobre promocje dla wszystkich użytkowników, którzy zdecydowali się na założenie konta. Od razu chcemy podkreślić, że możesz to zrobić tak naprawdę bez żadnych obaw. W końcu Betfan jest legalny i ma wszystkie papiery na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce. Jeśli zdecydujesz się na zrealizowanie pierwszego depozytu, to zgarniesz zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Na początek musisz założyć konto. Pamiętaj, by w czasie realizacji tego nieskomplikowanego zadania wpisać kod promocyjny „BETFAN”. Potem trzeba wpłacić depozyt. Jakie są tutaj widełki? Minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z tej oferty to 50 PLN. Z kolei maksymalna wynosi 600 PLN. Co dzieje się dalej? Musisz zagrać pierwszy kupon. Jeśli będzie on zwycięski, to super. Pieniądze są Twoje. Co dzieje się, jeśli premierowy kupon nie wejdzie? W takiej sytuacji otrzymujesz zwrot postawionej stawki. W przypadku opisywanej promocji obowiązuje potem tylko jednokrotny obrót. Więcej o tej ofercie na start (a także o innych) możesz przeczytać na stronie internetowej https://sport.betfan.pl/promocje-bukmacherskie-betfan/.

Co jeszcze zapewnia nowym Klientom buk Betfan? To także bonus od drugiej wpłaty. Warto wiedzieć, że tym sposobem możesz zainkasować maksymalnie 100% do 1000 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze warunki tej promocji? Minimalna wpłata to 100 PLN. Maksymalna wynosi dziesięć razy tyle. Od wysokości depozytu zależy to, ile finalnie zainkasujesz. Ta promocja jest ważna przez dokładnie dwa tygodnie. Aby uwolnić środki bonusowe, musisz zagrać za trzykrotność sumy. Na kuponie powinny znajdować się co najmniej trzy wydarzenia. Z kolei ich kurs łączny nie może być niższy niż 2,50.

STS

Jakimi innymi promocjami bukmacherskimi warto się zainteresować? Chodzi także o ofertę STS. Nowy Klient tego bukmachera może zainkasować m.in. bonus bez depozytu w kwocie 25 PLN. Zastanawiasz się pewnie, jaka jest obecnie główna promocja tego bukmachera? W tym momencie jest to zaś bonus 100% do 1200 PLN. Ta promocja jest oczywiście zależna od pierwszego depozytu.

Fortuna

Warto być aktywnym użytkownikiem Fortuny. W kontu także tam czekają na Ciebie świetne bonusy na start. Możesz zainkasować promocję bez depozytu. Wynosi ona w tym momencie 20 PLN. Jeśli zaś zdecydujesz się na wpłacenie pierwszego depozytu, to otrzymasz zakład bez ryzyka. Maksymalnie (w przypadku przegrania pierwszego kuponu) możesz zaś zainkasować zwrot 600 PLN. Warto dodać, że w Fortunie obowiązują także Happy Hours. Jeśli będziesz grać kupony w tym okresie, to ominą Cię podatki (tę sprawę weźmie zaś na siebie Fortuna).

5 / 5. Ocen: 1

spot_img