Obstawianie gier karcianych – jak typować żeby wygrywać kasę?

Jedną z nowości, którą powoli wprowadzają bukmacherzy na polskim rynku są gry karciane. Tak naprawdę od nieco ponad roku możecie korzystać z partii pochodzących rodem z kasyna, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To właśnie z tego względu firmy wprowadzają kolejne gry, a liczba bukmacherów posiadających takową zakładkę stale się zwiększa. Jak wygląda obstawianie gier karcianych, co można obstawiać i u których bukmacherów? Za moment o wszystkim powiemy.

Obstawianie gier karcianych
Obstawianie gier karcianych – jak typować żeby wygrywać kasę?

Czy obstawianie kart u bukmacherów jest legalne?

Na samym początku warto jest określić, czy tego typu zakłady są w ogóle legalne w Polsce. Stworzenie zakładki odpowiadającej jeden do jednego, jak gra w kasynie jest zabroniona. Bukmacherzy internetowi w naszym kraju mogą jednak organizować zakłady na zdarzenia gier karcianych, a więc nie bierzecie bezpośredniego udziału w rozdaniu. Możecie typować to, który gracz wygra rozgrywkę, bądź jaka figura czy układ będzie miał miejsce w danej partii.

Gracze są oczywiście komputerowi, a typer ma szansę na obstawianie dokładnie takie same, jak w przypadku klasycznych dyscyplin sportowych czy chociażby sportów wirtualnych. Tak wyglądająca zakładka na gry karciane jest jak najbardziej legalna w Polsce i można obstawiać gry jak poker online, blackjack czy wojna.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie gry karciane są dostępne u bukmacherów?

Kiedy wchodziła możliwość obstawiania gier karcianych na polskim rynku bukmacherskim, to można było skorzystać tylko z pojedynczych gier organizowanych w ramach Betgames w STS. Na ten moment dodatkowo kilku bukmacherów pozwala na tego typu obstawianie, wprowadzając przy tym kolejne partie karciane. Co zatem jest dostępne na naszym rodzimym rynku – i chyba najważniejsze, jak w nie grać?

Bakarat

Jedna z popularniejszych gier karcianych, w którą można oczywiście zagrać w kasynach na całym świecie. W rozgrywce bierze udział gracz z „bankierem”. Podczas rozgrywki chodzi o to, aby osiągnąć sumę 9. oczek. Wygrywa ten, kto będzie miał zbliżoną liczbę – obojętnie czy niższą, czy wyższą. Karty od „10” do króla nie są punktowane (0 punktów), „As” to jeden punkt, a cała reszta jest punktowana wartością z karty. Ważne jest to, że jeśli osiągniecie sumę dwucyfrową, chociażby 18, to dziesiątka nie jest brana pod uwagę, a więc wasz wynik to 8. I tak oczywiście z każdą dwucyfrową liczbą.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wojna

Wojnę znają chyba wszyscy z czasów dzieciństwa. To jedna z prostszych, ale jakże ciekawych rozgrywek. Chodzi w niej o to, aby wyłożyć kartę mocniejszą niż przeciwnik – w przypadku partii na stronach bukmacherskich, rozgrywki toczą się pomiędzy graczem, a krupierem. Oczywiście, jeśli wyłożone zostaną dwie takie same karty, to mamy tytułową wojnę i wtedy określa się wynik remisowy.

Poker

Jedna z najbardziej cenionych gier karcianych, która cieszy się największą popularnością w kasynach na całym świecie, jest oczywiście poker. U bukmacherów macie dostęp do Texas Hold’em. Polega on na tym, że krupier rozdaje dwie karty każdemu z graczy i rozkłada na stole pięć kart (systemem 3+1+1). Wygrywa ten, który w połączeniu ze swoimi kartami ma najlepszy układ. Dzięki usłudze gier karcianych mamy legalny poker w Polsce.

polski bukmacher bez podatku
Bukmacher betfan nowa oferta darmowych bonusów

Poker 6+

Nową grą karcianą u bukmacherów jest niewątpliwie Poker 6+. Jak sama nazwa wskazuje, gra się kartami od „6” w górę, a więc talia jest sporo mniejsza (36 kart). Ponadto siła poszczególnych układów również różni się w zestawieniu z klasycznym pokerem. Chociażby kolor jest lepszy niż ful, a trójka ma większą moc niż strit. W tej rozgrywce różnicą jest również to, że rozgrywka toczy się pomiędzy graczem, a krupierem, zatem osoba rozdająca karty, wykłada je również sobie.

Blackjack

Pozostał nam Blackjack, czyli po prostu „oczko”. Nie ma chyba osoby, która nie grałaby kiedyś w tę grę. Chodzi w niej o to, aby trafić wspomniane wyżej oczko, czyli uzbierać sumę 21 punktów z wykładanych kart. Oczywiście, gdy dany gracz osiągnie wyższą liczbę – automatycznie przegrywa. Karty rozdaje się maksymalnie do sumy 17, a także do czterech wyłożonych kart. Wygrywa osoba, która jest bliżej liczby 21, ale ostatecznie jej nie przekroczyła.

superbet bonus bez depozytu
Nowy bukmacher Superbet – oferta darmowych bonusów

Gdzie można obstawiać hazardowe gry karciane?

Na sam koniec wskażemy jeszcze firmy bukmacherskie w Polsce, u których istnieje możliwość obstawiania gier karcianych jak poker, wojna, blackjack czy bakarat. Na ten moment zbyt wielkiego wyboru nie ma, jednak z miesiąca na miesiąc dowiadujemy się, że któraś z firm powiększa swoją ofertę lub po prostu wprowadza nową zakładkę. Różnica między tymi firmami to między innymi różne bonusy i promocje bukmacherskie na gry karciane. Jak to zatem wygląda na naszym rynku?

STS – Betgames

Aktualnie najlepiej wygląda oferta od STS, czyli bukmachera, który jest pionierem gier karcianych na polskim rynku bukmacherskim. To oni wprowadzili zakładkę Betgames na www.STS.pl z takimi grami, jak: wojna, bakarat, poker – a teraz również – poker 6+. Wszystkie partie prowadzone są w języku polskim, przez krupierów, z profesjonalnym stołem wyglądającym jak z kasyna.

Pod względem zakładów wszystko wygląda równie dobrze, jak w technicznych aspektach. Sporo rynków zdarzeń, wysokie kursy i ciekawe rozgrywki. Tym charakteryzuje się Betgames w STS.

Forbet/Betfan/BetX/Totalbet – TV BET

Inne firmy bukmacherskie, które organizują tego typu zakłady – czyli – Forbet, Betfan oraz nowy na rynku BetX, korzystają z tej samej platformy, czyli TV BET. Jest to europejska strona, prowadzona w języku angielskim, która pozwala na obstawianie pokera oraz blackjack’a. Oczywiście tutaj wszystko stoi na równie wysokim poziomie co w STS, jednak wskazane firmy korzystają z tego samego systemu, a więc wygląda to u każdego z nich dokładnie tak samo.

Obstawiać można klasycznie – zwycięzców poszczególnych rozgrywek czy układ, która ostatecznie wygra daną partię.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img