Obstawianie meczów na żywo u Polskich bukmacherów online

Świat bukmacherski cieszy się coraz większym zainteresowaniem i sięgają po niego osoby o różnych pobudkach. Jedni chcą dzięki niemu dorobić się fortuny, inni z kolei celują w podniesienie emocji towarzyszącym oglądaniu spotkań sportowych. Niezależnie od tego, do której z tych grup należymy, powinniśmy wiedzieć o dwóch modelach typowania: przedmeczowym i na żywo. To właśnie na wyjaśnieniu wszelkich elementów związanych z tym drugim skupimy się w tym artykule.

Podstawowe zasady obstawiania na żywo

  1. Analizujmy przedmeczowo i na żywo – dokładna analiza to rzecz kluczowa przy obstawianiu na żywo. Należy dokonywać jej na bieżąco w czasie spotkania, ale i nie zapominać o wadze analizy przedmeczowej, która pozwoli nam podejmować jeszcze lepsze decyzje typerskie. 
  2. Patrzmy na kursy bukmacherskie – kursy są w stanie nam podpowiedzieć, jak duże szanse daje bukmacher pojawieniu się danej opcji zakładów. Możemy to wykorzystać do poprawienia naszego typowania, jeśli oczywiście uznamy, że bukmacher może mieć rację.
  3. Korzystajmy z aplikacji mobilnej – ta pomaga nam skupić się na spotkaniu, ale płynie z niej wiele więcej dobrego – plusy jej wykorzystania przedstawiamy poniżej.
  4. Nie spieszmy się z obstawianiem – obstawiając na żywo mamy ten komfort, że możemy zapoznać się z aktualną formą zawodników czy drużyn biorących udział w zmaganiach. Korzystajmy z tego.
  5. Nie stawiajmy wszystkiego na jedną kartę – dysponując sporym budżetem, nie stawiajmy wszystko na jedną opcję – znacznie bardziej rozsądne jest umiejętne planowanie tegoż budżetu. Sport bywa nieprzewidywalny i należy o tym pamiętać – nie zmieni tego nawet dokładna analiza.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna i jej znaczenie w typowaniu na żywo

Rzeczą bardzo ważną, jeśli nie kluczową, przy obstawianiu na żywo jest aplikacja mobilna. Wybranie tej odpowiedniej (związane z wyborem bukmachera) gwarantuje nam:

  • komfort obstawiania – dzięki apce możemy położyć się na kanapie, albo też obstawiać „w ruchu”, bez obawy o to, że umknie nam szansa na wygraną;
  • możliwość skupienia się na meczu – jako że aplikacja umożliwia nam odejście od komputera, gwarantuje większe skupienie na spotkaniu sportowym – dzięki niemu z kolei możemy dokładniej analizować i bardziej sukcesywnie 
  • szybkie typowanie – typowanie za pośrednictwem aplikacji to kwestia kilku dotknięć ekranu – jak z kolei wiadomo, obstawianie w modelu live wymaga od nas szybkich reakcji na to, co dzieje się na boisku;
  • szybkie dokonywanie płatności – jeżeli w czasie typowania skończą nam się środki, aplikacja pozwoli nam na ich błyskawiczne uzupełnienie.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na typowanie live

Spośród bukmacherów legalnie działających na terenie naszego kraju wszyscy dają dostęp do modelu obstawiania spotkań sportowych na żywo. U każdego z nich jednak oferta różni się, zarówno pod względem kursów, jak i chociażby dostępnych opcji czy wydarzeń sportowych objętych formułą „na żywo”. Poniżej przedstawiamy legalnych bukmacherów z najlepszą ofertą do obstawiania live.

bukmacher bez depozytu
Darmowe obstawianie w STS bez depozytu

Fortuna – oferta spotkań live

Fortuna to bukmacher, który swoje usługi świadczy od 1996 roku, od początku swojego istnienia dając możliwość obstawiania na żywo. Jego oferta pod tym kątem jest bardzo rozległa i obejmuje większość dyscyplin znajdujących się w jej obrębie. Typowanie meczów piłki nożnej w Fortunie jest najbardziej popularne, gracze zawodowi szczególnie upodobali sobie tę firmę.

Bukmacher daje możliwość brania udziału w programie lojalnościowym również osobom typującym w tym modelu, a dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna oraz transmisje na żywo znacznie to ułatwiają.

STS – oferta spotkań live

STS jest operatorem, który obecnie cieszy się u nas zdecydowanie największą popularnością. Jest to wynikiem między innymi szerokiej i kompleksowej oferty właśnie w obrębie spotkań na żywo. Niemal każde większe spotkanie sportowe z dowolnej dyscypliny można u niego obstawiać właśnie w tej formule. Bukmacher daje też możliwość oglądania darmowych transmisji w ramach serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Ta ostatnia jest z kolei bardzo dobrze zaprojektowana i zapewnia szybkie i bezproblemowe obstawianie z dowolnego miejsca na świecie.

Betclic – oferta spotkań live

Mocną stroną stosunkowo nowego na rynku bukmachera Betclic jest prosty i czytelny interfejs serwisu oraz aplikacji mobilnej, pozwalający szybko odnaleźć spotkanie, które chce się obstawiać i równie sprawnie to zrobić. Każdy mecz rozgrywany na żywo opatrzony jest wizualizacją, która pozwala się w nim zorientować. Sam bukmacher z kolei proponuje mocno konkurencyjne kursy na większość topowych spotkań, a także opcję cashout dla osób, które chcą zgarnąć wygraną przed czasem.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img