Typowanie Bundesligi u polskich bukmacherów – jak robić to skutecznie?

Liga niemiecka Bundesliga już od dawna znajduje się w absolutnej czołówce światowej, będąc postrzegana jako jedna z najmocniejszych. Nie bez powodu cieszy się więc tak dużym zainteresowaniem również w świecie bukmacherskim. Jeśli również i my chcemy zainteresować się jej typowaniem, powinniśmy się do tego odpowiednio przygotować – szczególnie jeśli chcemy być w tym skuteczni. W tym poradniku zdradzimy, co trzeba wiedzieć na temat obstawiania właśnie ligi niemieckiej.

jak obstawiać bundesligę
Jak skutecznie obstawiać Ligę Niemiecką (Bundesliga)?

Bundesliga – o czym należy pamiętać przy jej obstawianiu?

Typowanie Bundesligi powinno skupiać się przede wszystkim na zrozumieniu jej specyfiki, a zatem bardzo ofensywnego, ale i nowoczesnego podejścia do grania w piłkę, z wysuniętymi liniami, ale i aktywnie biorącym udział w grze bramkarzem. Typując zadbajmy też o to, by:

  • dokonywać analizy – w czołówce ligi niemieckiej bardzo często znajdują się drużyny, które już wcześniej odnosiły triumfy – bardzo rzadko wpuszczany jest tam ktoś nowy. Warto jednak analizować formę poszczególnych zawodników – zwłaszcza, jeśli mecze ligowe są przeplatane tymi kadrowymi. Bierzmy też pod uwagę spotkania rozgrywane tuż przed typowanym meczem oraz to, czy dani zawodnicy muszą pauzować z powodu kartek (ze względu na brutalną grę, jest to dość częste);
  • wybrać dobrego bukmachera – dzięki temu pozyskamy dostęp do atrakcyjnej stawki, ale i do wielu opcji bukmacherskich, z których część przedstawiamy poniżej;
  • nie kierować się emocjami – w wielu klubach niemieckiej ligi grają polscy zawodnicy – często rzutuje to na to, czy im kibicujemy. Kibicowania nigdy nie powinniśmy jednak mieszać z obstawianiem. Powinno ono bazować bardziej na sztywnych statystykach, ale i własnych analizach formy;
  • śledźmy ligę – aktywne oglądania ligi (można to robić również u niektórych bukmacherów) to podstawa sukcesu – zwracać należy uwagę nie tylko na obecnych liderów, ale i na jej fazę, oszczędniej i ostrożniej podchodząc do typowania na początku i pod koniec rozgrywek ligowych, kiedy jest wiele niewiadomych;
  • kontrolujmy budżet – konfrontujmy to, za ile gramy z tym, jak pewni jesteśmy naszych typów. Czasem rozsądniej jest grać za mniej.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Opcje bukmacherskie na ligę niemiecką

Rynki bukmacherskie na ligę niemiecką, z uwagi na jej popularność, są bardzo zróżnicowane u zdecydowanej większości polskich bukmacherów jak STS czy BetXTym podstawowym jest oczywiście model 1X2, w którym wskazać musimy albo zwycięzcę konkretnego spotkania, albo też wynik remisowy i choć to po niego sięga się najczęściej, równie popularne są:

  • Handicapy – są to zakłady, w których słabszej drużynie „dodaje się” bramki (oczywiście teoretycznie), by wyrównać ich szansę na dany wynik.
  • Zakłady na bramki – zakłady, w których typujemy sumaryczną ilość bramek, które padną w danym meczu.
  • Dokładny wynik – w tym modelu wskazujemy na dokładny wynik spotkania – jest to model znacznie bardziej opłacalny od wskazywania konkretnego zwycięzcy. Najczęściej występującym meczem w ubiegłym sezonie niemieckiej Bundesligi było 1:1, jednak powinniśmy to traktować wyłącznie jako ciekawostkę.
  • Zakłady na rzuty rożne – Bundesliga należy do bardziej agresywnych, ofensywnych lig świata. W związku z tym rzuty rożnej to w niej codzienność.
bukmacher bez depozytu
Darmowe obstawianie w STS bez depozytu

Liga niemiecka w ofercie polskich bukmacherów

Poniżej przedstawiamy sylwetki trzech bukmacherów, którzy są najbardziej chwaleni przez osoby typujące niemiecką Bundesligę, wraz z nakreśleniem podstawowych zalet każdego z nich. Ci legalni bukmacherzy są w Polsce najbardziej popularni nie tylko ze względu na ofertę zakładów na Bundeslige ale także z uwagi na wyższe kursy i ciekawsze promocje dla typerów.

Bundesliga u bukmachera STS

STS traktuje typowanie piłki nożnej bardzo poważnie – w związku z tym jego oferta na niemiecką Bundesligę jest niesamowicie szeroka, a kursy atrakcyjne i mocno konkurencyjne. Firma bardzo często organizuje akcje promocyjne właśnie dla fanów rozgrywek najwyższej niemieckiej klasy. Dodatkowo zapewnia dostęp do transmisji większości spotkań i dedykowane promocje dla typerów Bundesligi, pełna oferta na stronie www.sts.pl.

Bundesliga u bukmachera Fortuna

Fortuna to kolejny bukmacher z transmisjami Bundesligi w swoim rękawie. Bukmacher pokrywa wszystkie mecze najwyższej klasy rozgrywek niemieckich, na wiele spośród nich oferując bezkonkurencyjne kursy. Można tu liczyć również na bonusy i akcje specjalne, ale i możliwość skorzystania z bardzo ciekawego programu lojalnościowego i zyskiwania na każdym kupowanym przez siebie kuponie. Nowa oferta promocyjna dla graczy z piłki nożnej dostępna na www.efortuna.pl

Bundesliga u bukmachera forBET

forBET jest młodszym, ale bardzo ambitnie podchodzącym do konkurowania z „większymi zawodnikami” bukmacherem, który najmocniejsze ligi piłki nożnej traktuje priorytetowo. Obejmuje swoją ofertą wszystkie spotkania w ramach Bundesligi, dając dostęp do atrakcyjnych kursów, w przypadku wielu spotkań wyższych od tych proponowanych przez konkurencję.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img