Typowanie polskich lig piłki nożnej u bukmacherów

Decydując się na wejście w świat bukmacherski najczęściej wydaje nam się, że najprostsze będzie zdecydowanie się na typowanie Ekstraklasy lub innej ligi polskiej. W końcu jako że jest to nasze podwórko, nie powinno być to trudne – zwłaszcza, że o każdej drużynie grającej właśnie na nim już co-nieco słyszeliśmy. Nie ma nic bardziej błędnego – do typowania polskich lig powinniśmy się bowiem odpowiednio przygotować. Jak to zrobić, by w typowaniu odnosić jak największe sukcesy? Czym kierować się przy własnych wyborach typerskich? O tym kilka słów powiemy w naszym poradniku.

Podstawowe zasady obstawiania polskich lig piłki nożnej

  1. Analiza to podstawa – ta powinna obejmować zarówno aktualny stan tabeli ligowej i fazę rozgrywek, jak i każdą drużynę z osobna, wraz z jej historycznymi osiągnięciami i meczami poprzedzającymi ten, który chcemy obstawiać.
  2. Warto zawęzić obszar typowania – na samym początku warto skupić się na jednej polskiej lidze (wybór jest u nas prosty – Ekstraklasa lub 1 Liga) i zdobyć w jej obrębie jak najlepszą wiedzę.
  3. Nie poddawajmy się emocjom, wyraźnie rozgraniczając typowanie od kibicowania. Jeżeli nie możemy tego zrobić, nie typujmy spotkań, w których bierze udział nasza ulubiona drużyna.
  4. Sięgajmy po typy – sprawdzone typy są w stanie pomóc nam w samodzielnym ostawianiu i choć nie warto ich kopiować, można traktować je jako wskazówkę. Więcej na ten temat – poniżej.
  5. Korzystajmy z dodatkowych narzędzi – świetnym może się okazać aplikacja mobilna wybranego bukmachera, zwłaszcza przy typowaniu w modelu „na żywo”.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Typowanie polskich lig u bukmacherów – skąd brać typy?

Jedną z podstawowych rzeczy, zwłaszcza na początku przygody z obstawianiem, jest branie pod uwagę typów bukmacherskich. Choć nie należy ich bezpośrednio kopiować, są w stanie być dla nas cenną wskazówką, na bazie której będziemy mogli weryfikować własne typy, odpowiednio je modyfikując. Prawdziwą kopalnią typów, choć nieskierowaną do bukmacherów, są studia analityczne, emitowane przez popularne telewizje przed i po meczu. Wypowiadają się w nich eksperci, analizując krok po kroku odbyte i nadchodzące spotkania.

Warto, abyśmy wyciągali z tego wnioski. Dobrym źródłem mogą być też fora bukmacherskie, zwłaszcza te znajdujące się w obrębie serwisów legalnych bukmacherów. Świetnym miejscem jest na przykład Strefa Typera Fortuny, która pozwala dzielić się prawdziwymi (i potwierdzonymi, bo już złożonymi) typami i komentować je.

bukmacher bez depozytu
Darmowe obstawianie w STS bez depozytu

Przegląd polskich bukmacherów z ciekawą ofertą na polskie ligi

W chwili obecnej w Polsce wszyscy bukmacherzy dają nam dostęp do obstawiania polskiej ligi – z tym jednak, że jedni robią to lepiej, inni – nieco mniej atrakcyjnie. Pamiętajmy, że nie musimy decydować się na wybór zaledwie jednego bukmachera – warto mieć konta u kilku, umiejętnie przełączając się między ich ofertą, w zależności od własnych potrzeb.

STS – oferta na polskie ligi

STS jest obecnie najpopularniejszym bukmacherem w Polsce. Swoją pozycję na rynku bukmacherskim zawdzięcza szerokiej ofercie, przede wszystkim właśnie na polskie ligi piłki nożnej. Ta nie tylko jest kompleksowa, ale i okraszona darmowymi transmisjami dla wszystkich typujących (przydatne przy typowaniu na żywo). Sam bukmacher proponuje bardzo atrakcyjne stawki i często organizuje akcje promocyjne ściśle związane z polskimi rozgrywkami. Jego zaletą jest też sprawnie działająca aplikacja mobilna, pozwalająca na obstawianie w obu modelach z dowolnego miejsca na świecie, nawet w ruchu.

opinie bukmacherów

STS jako jedna z niewielu legalnych firm bukmacherskich w Polsce ma bardzo bogatą ofertę zakładów na typowanie meczów lig Polskich. Do tego dochodzą jeszcze dedykowane promocje i bonusy na obstawianie piłki nożnej.

Ekspert

forum betonline.net.pl

Fortuna – oferta na polskie ligi

Fortuna na tle innych wyróżnia się swoją ofertą na polską 1 Ligę, obejmując wszystkie spotkania rozgrywane w jej obrębie i proponując najatrakcyjniejsze stawki. Firma jest zresztą jest jej oficjalnym i tytularnym sponsorem. co niejako ją do tego zobowiązuje. Sama w sobie daje możliwość skorzystania z świetnego programu lojalnościowego (za każdy zakład zbiera się w nim punkty, które w późniejszym czasie można wymieniać na atrakcyjne nagrody), ale też darmowego oglądania transmisji telewizyjnych. Można też tu liczyć na bardzo ciekawe bonusy i atrakcyjne stawki na wiele spotkań.

LV Bet – oferta na polskie ligi

Jako że LV Bet jest oficjalnym sponsorem kilku klubów z polskiej Ekstraklasy, często proponuje bardzo atrakcyjne stawki właśnie na ich mecze. Wiele spośród jego bonusów jest zresztą skierowanych do kibiców owych zespołów. Sam bukmacher obejmuje swoją ofertą pełną polską Ekstraklasę, dając możliwość jej obstawiania w obu modelach – przedmeczowym i live. Na pochwałę zasługuje też jego intuicyjna i dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img