Wszystko o sportach alternatywnych – nowej usłudze bukmachera STS

STS, jeden z najstarszych, ale i najpopularniejszych bukmacherów na naszym rynku, co chwilę zaskakuje zrzeszających się wokół niego typerów nowymi usługami w swojej ofercie. Po wprowadzeniu rewolucyjnego i innowacyjnego na naszym rynku Betgames (możliwych do obstawiania w czasie rzeczywistym symulacji gier karcianych) postanowił nie zwalniać tempa i zaoferował odbiorcom sporty alternatywne. W tym artykule skupimy się na wyjaśnieniu, o co w nich chodzi i czego możemy się po nich spodziewać.

Fakty na temat sportów alternatywnych w STS

  1. Są bazującymi na algorytmie komputerowym symulacjami mającymi za zadanie dobrze odzwierciedlać rzeczywistość – w spotkaniach biorą więc udział znane z rzeczywistości zespoły o dobrze odwzorowanej formie.
  2. Algorytm komputerowy bierze pod uwagę dane historyczne z przeszło 50 tysięcy meczów z przeszłości.
  3. Spotkania rozgrywają się w standardowej formule – te w tenisie toczą się więc zależnie od przebiegu spotkania, a te w piłce nożnej – standardowe 90 minut.
  4. Mecze można obstawiać przedmeczowo i w formule live, stawiając nie tylko na to, kto wygra, ale i chociażby na dokładny wynik czy też konkretnych zawodników.
  5. Obecnie w ich ofercie znajduje się tenis i piłka nożna, jednak STS zamierza ją rozbudowywać o dodatkowe sporty w bliżej nieokreślonej przyszłości.
  6. Można w nich wykorzystywać pełną ofertę bonusową – więcej na jej temat powiemy w dalszej części naszego artykułu.

140 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Sporty alternatywne kontra wirtualne sporty – czym się różnią?

Z uwagi na fakt, że zarówno sporty alternatywne, jak sporty wirtualne bazują na algorytmach komputerowych, są też często do siebie porównywane. Tak naprawdę jednak są dwiema odrębnymi usługami z bardzo poważnymi różnicami. Ta największa widoczna jest w samej podstawie, a więc algorytmie. Podczas gdy w sportach alternatywnych ten bierze pod uwagę masę danych statystycznych do ustalania formy zespołów i budowania kolejnych spotkań, ten w sportach wirtualnych bazuje bardziej na losowości niż na faktach.

Kolejna zasadnicza różnica leży w formule spotkań – te w sportach wirtualnych trwają tyle, ile w rzeczywistości. Sporty wirtualne przypominają z kolei skróty spotkań sportowych, trwając zaledwie kilka minut. Warto też wspomnieć o schemacie obstawiania – na sporty alternatywne stawiać możemy na żywo i przedmeczowo, a na te wirtualne tylko w tym pierwszym modelu.

bukmacher bez depozytu
Darmowe obstawianie w STS bez depozytu

Na co zwracać uwagę obstawiając sporty alternatywne?

Obstawianie sportów alternatywnych w dużym stopniu przypomina typowanie prawdziwych spotkań sportowych. Warto wiedzieć, że samo STS jak i inni legalni bukmacherzy nie zarządzają symulacjami sportów alternatywnych – ich opracowywaniem zajmuje się firma zewnętrzna. Nie ma zatem szans, aby doszło do sytuacji, w której przebiegiem spotkań się manipuluje, bo na przykład za dużo osób mogłoby wygrać zbyt wiele. Nie przejmując się tym w czasie obstawiania warto więc zwrócić uwagę na takie aspekty, jak:

  • Analiza spotkań historycznych i statystyk – jako że algorytm bazuje na sztywnych danych, dostosowując je do budowania obecnej formy zespołów oraz biorąc pod uwagę już rozegrane symulacje, my również z tego powinniśmy wychodzić, przyglądając się spotkaniom historycznym drużyn, na które chcemy postawić.
  • Kursy bukmacherskie – są one w stanie zasugerować nam to, na czyją wygraną stawia bukmacher, a czyją porażkę przewiduje. Choć nie musimy się tym kierować, może nam to dać wiele do myślenia i pozwolić na weryfikację własnych typów.
  • Model obstawiania – podobnie, jak w przypadku spotkań rzeczywistych, podczas obstawiania na żywo mamy zazwyczaj więcej opcji, ściśle związanych z tym, co zdarzy się za chwilę.

Bonusy bukmacherskie w STS a sporty alternatywne

Jako że sporty alternatywne stały się stałą częścią głównej oferty bukmachera STS, można je obstawiać przy wykorzystaniu środków pochodzących z bonusów. Tym najważniejszym jest bonus powitalny, dzięki któremu możemy pozyskać nawet 1200 złotych na grę. To, ile dostaniemy zależy od naszej pierwszej wpłaty, której dokonamy po rejestracji (jest jej lustrzanym odbiciem). Środki dodatkowe trafiają zawsze na konto bonusowe i trzeba nimi obrócić, jeśli chce się je przenieść na saldo główne – do obrotu wliczają się również typy na spotkania w obrębie sportów alternatywnych.

Bardzo ciekawym bonusem jest freebet, pozwalający – jak sama nazwa sugeruje – na darmowy zakład 29 PLN bez żadnych zobowiązań (w tym tych obrotowych, o których już wspomnieliśmy). Aby dostać go, w czasie rejestracji musimy podać kod BETONLINE w przeznaczonym do tego polu. Środki automatycznie trafią na nasze konto główne (będą musiały zostać przeznaczone na zakład, w całości).

0 / 5. Ocen: 0

spot_img